Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel
04.11.2017
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Niki Turner (Suurbritannia)
–
–
Tim Mitchell (Suurbritannia)
–
–
–
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood"
Uku Uusberg (Eesti Draamateater)
Muusikalavastus
14.12.2017
–
Hirvo Surva
Kaspar Jancis
–
–
Ritšard Bukin
–
Märt Agu
–
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas"
–
MIMi ooper Rahvusooper Estonia ja Kanuti Gildi SAALi koostöös
19.01.2018
–
Kaspar Mänd
–
–
–
–
–
–
–
"Katariina I"
Toomas Edur
Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale
15.03.2018
–
Jüri Alperten, Vello Pähn
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100"
Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib
Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas"
08.11.2018
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Trubaduur"
Neeme Kuningas
Ooper
03.02.2021
–
Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn
Anna Kontek
–
–
Rasmus Rembel, Neeme Kuningas
–
Hedi Pundonen
Luc Robert, Silja Aalto, Monika-Evelin Liiv, Charlotte-Anne Shipley, Maria Berezovska, Dimitris Paksoglou
Teatrilaat 2021
–
–
05.09.2021
–
Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
–
–
–
–
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Korsaar"
José Carlos Martinez
Ballett
02.12.2022
Lauri Sirp
Lauri Sirp
Iñaki Cobos
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
Pelléas ja Mélisande
Albert-André Lheureux
Ooper
22.09.2023
Arvo Volmer
Kaspar Mänd
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Hoffmanni lood"
Hanno Kompus
Jacques Offenbachi ooper 3 vaatuses
20.09.1923
Raimund Kull
–
–
Hanno Kompus.Albert Vahtramäe
–
–
–
–
–
"Lõbus talupoeg"
Paul Pinna
Leo Falli operett 3 vaatuses
11.11.1909
Adalbert Wirkhaus
–
–
Jaan Metua
–
–
–
–
–
"Öömaja Granadas"
Paul Pinna
Konradin Kreutzeri ooper 2 vaatuses
14.11.1908
Adalbert Wirkhaus
–
–
Jaan Metua
–
–
–
–
–
"Lühike elu"
Neeme Kuningas
Manuel de Falla ooper 2 vaatuses
21.09.2001
Jüri Alperten
–
–
Pille Jänes
–
Airi Eras
–
–
Bernardo Villalobos (Paco), Aleksandrs Antonenko (Paco), Julia Botvina (Carmela), Jaan Arder (Hääl), Meelis Milli (Kitarrist), Claudia Ševtšenko (Tantsija), Heidi Rajang (Tantsija), Indrek Arula (Tantsija), Anni Pikk (Tantsija)