Bernardo Villalobos (Paco), Aleksandrs Antonenko (Paco), Julia Botvina (Carmela), Jaan Arder (Hääl), Meelis Milli (Kitarrist), Claudia Ševtšenko (Tantsija), Heidi Rajang (Tantsija), Indrek Arula (Tantsija), Anni Pikk (Tantsija)
Lavakujundus ja valgus: Ivars Noviks (Läti), kostüümid: Juozas Statkevićius (Leedu)
–
–
–
–
–
Edvardas Smalakys (Vronski)
"Estonia" seltsi 60-aastase kestvuse juubel. "Kosjasõit"
Alfred Sällik
August Kitzbergi jant laulu ja tantsuga 4 vaatuses
22.11.1925
Juhan Simm
–
–
–
–
–
–
–
–
"Elina surm"
Väinö Sola (Soome)
Oskar Merikanto ooper 4 vaatuses
22.11.1927
Juhan Aavik
–
Albert Vahtram [Vahtramäe]
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Manon"
Hanno Kompus
Jules Massenet' ooper 5 pildis
22.03.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Otello"
Hanno Kompus
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
28.11.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Paganini"
Hanno Kompus
Franz Lehári operett 3 vaatuses
16.12.1926
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Tannhäuser ehk Lauljate võistlus Wartburgis"
Hanno Kompus
Richard Wagneri romantiline ooper kolmes vaatuses
06.09.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei]
–
–
–
–
"Trubaduur"
Hanno Kompus
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
15.02.1927
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Windsori lõbusad naised"
Hanno Kompus
Otto Nicolai koomiline ooper 3 vaatuses 7 pildis
18.03.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Maskiball"
Arnold Vismann [Aarne Viisimaa]
Giuseppe Verdi ooper kolmes vaatuses
25.10.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Csikósparuness"
Alfred Sällik
Georg Jarno operett 3 vaatuses
11.10.1927
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
–
–
–
–
–
"Teresina"
Alfred Sällik
Oscar Strausi operett 3 vaatuses
09.09.1926
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Adieu Mimi"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Ralph Benatzky operett 3 vaatuses
21.02.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer, rätsepaäri M. Andreesen
–
–
–
–
"Floriida roosid"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Leo Falli operett 3 vaatuses
02.11.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"No, no, Nanette"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Vincent Youmansi operett 3 vaatuses
16.05.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer, moeateljee "Bato", M. Andreeseni rätsepaäri
–
–
–
–
„Tütarlaps kuldsest läänest“
José Cura (Argentina)
Giacomo Puccini ooper
21.09.2018
José Cura (Argentina)
José Cura (Argentina), Jüri Alperten, Vello Pähn
José Cura
José Cura, Silvia Collazuol (Itaalia)
Silvia Collazuol
José Cura
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Sipsik ja vana aja asjad"
Kati Kivitar
Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel
16.11.2016
Helikujundus: Raido Linkmann (NO99)
–
Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso
–
–
Malle Valli
–
–
–
"Giselle"
Tiit Härm
Adolphe Adami ballet 2 vaatuses
31.01.2002
Erki Pehk
Endel Nõgene
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Molly Smolen (USA)
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Luikede järv"
Svetlana Ivanova
Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses
18.09.1967
Eri Klas
Vallo Järvi, Kirill Raudsepp
Eldor Renter, Soomes Seppo Nurmimaa kujundus
–
–
–
–
–
Liliana Cosi (Odette / Ottilie), Valentina Ganibalova (Odette / Ottilie), Anatoli Nisnevitš (Prints Ziegfried), Gabriela Komleva (Odette / Ottilie), Sergei Vikulov (Prints Ziegfried)
"Don Giovanni" ehk "Karistatud patune"
Neeme Kuningas
Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 2 vaatuses
03.06.1999
Eri Klas
Jüri Alperten, Olari Elts, Aivo Välja
–
Anna Kontek (Soome)
Anna Kontek (Soome)
Esko Suhonen (Soome)
–
–
Aleksandrs Antonenko (don Ottavia), Irena Zelenkauskaite (donna Elvira), Taimo Toomast (don Giovanni), Kristjan Mõisnik (Leporello), Mihhail Kolelišvili (Leporello), Laimonas Pautienius (don Giovanni), Asta Krikšciunaite (donna Elvira)