Christiane Castelli (Tosca), Milkana Nikolova (Tosca), Alfredo Sadel (Cavaradossi), Magda Janculescu (Tosca), Eini Liukko-Vaara (Tosca), Veikko Tyrväinen (Cavaradossi), Aarne Vainio (Scarpia), Hannu Heikkilä (Kirikuteener), Jussi Jalas (dirigent)
"Mariza"
Valter Luts
Imre Kalmani operett 3 vaatuses
29.05.1959
–
Vallo Järvi
–
–
–
–
–
–
–
"Kusagil lõunas"
Valter Luts
Egon Kemény operett 3 vaatuses
11.02.1958
–
–
–
–
–
–
–
–
Ellu Puudist (Jutka)
Sibelius 150 ja Kuldne klassika: Rahvusooper Estonia sümfooniaorkester
Vello Pähn (dirigent)
–
19.02.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Giselle"
Viktor Päri
Adami ballett 2 vaatuses
13.03.1959
–
Vallo Järvi
–
Fritz Matt
Leida Klaus
–
–
–
Velta Vilcina (Giselle), Aleksander Lemberg (prints Albert), Doris Laine (Giselle), Veera Kirova (Giselle), Asen Gavrilov (prints Albert)
Cardillac
Vilppu Kiljunen
Paul Hindemithi ooper
14.05.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Luikede järv"
Vladimir Burmeister
Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses
03.02.1954
–
–
–
–
–
–
–
–
Claude Bessy, Attilio Labis
"Minu veetlev leedi"
Voldemar Panso
Frederick Loewe' muusikal
30.12.1963
–
Helmut Orusaar
–
Lembit Roosa
Melanie Kaarma
–
–
–
Linda Rummo (Eliza)
Così fan tutte
Walter Sutcliffe
Wolfgang Amadeus Mozarti koomiline ooper 2 vaatuses Lorenzo da Ponte libretole
17.10.2009
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Carmen"
Walter Sutcliffe (Inglismaa)
Georges Bizet' ooper Henri Meilhaci ja Ludovic Halévy libretole
26.05.2011
–
–
–
–
–
–
–
–
Katarina Bradic (Carmen), Stella Grigorjan (Carmen), Valter Borin (Don José), Fulvio Oberto (Don José), Luc Robert (Don José), Mickael Spadaccini (Don José), Michael Wade Lee (Don José), Elina Volkmane (Micaela), Simo Breede (Dancaire)
Rinaldo
William Relton
Georg Friedrich Händeli ooper
18.09.2014
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Padaemand"
Aleksander Viner
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses
09.06.1957
–
Kirill Raudsepp
–
Eldor Renter (dekoratsioonid)
Natalie Mei
–
Boris Blinov (tantsude seade)
–
Regina Frinberg, Artur Frinberg, Matvei Gavrilkin, Nadja Šarkova
"Nukuke"
Alfred Sällik
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
21.09.1920
–
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Alice imedemaal"
Gianluca Schiavoni
Ballett
29.11.2019
–
Kaspar Mänd, Risto Joost, Lauri Sirp
–
Andrea Tocchio
Simona Morresi, Annamari Ruocco
Valerio Tiberi
Gianluca Schiavoni
–
–
"Lõbus lesk"
André Heller-Lopes
Operett
19.08.2021
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
–
Renato Theobaldo
Sofia Di Nunzio
Gonzalo Cordova
Hedi Pundonen
–
–
"Buratino"
Andres Dvinjaninov (Emajõe Suveteater)
Olav Ehala muusikal
26.05.2018
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Andres Kaljuste
–
Triinu Pungits
Triinu Pungits
Rasmus Rembel
Kristin Murula, Villiko Kruuse
–
Karmo Nigula (Eesti Draamateater)
"Figaro pulm"
Marco Gandini (Itaalia)
Wolfgang Amadeus Mozarti koomiline ooper
03.02.2017
–
Risto Joost, Vello Pähn, Lauri Sirp
–
Maria Rossi Franchi (Itaalia), Andrea Tocchio (Itaalia)
Simona Morresi (Itaalia)
Rasmus Rembel
Marge Ehrenbusch (Tantsupööning)
–
Jevgeni Chrebtov (Figaro), Elina Shimkus (Susanna), Marie Fajtova (Krahvinna)