Viini koreograafia järgi seadus tantsud Robert Rood
–
–
"Näkineid"
Dmitri Arbenin
Aleksandr Dargomõžki ooper 4 vaatuses
26.02.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
–
–
Rahel Olbrei
–
–
"Csikósparuness"
Alfred Sällik
Georg Jarno operett 3 vaatuses
11.10.1927
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
–
–
–
–
–
"Kalmuneid"
Hanno Kompus
Artur Lemba ooper-muistend 5 vaatuses
07.09.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
–
–
Rahel Olbrei
–
–
Kuradiratsur
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
24.11.1932
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid)
–
–
–
Rahel Olbrei
–
–
"Teresina"
Alfred Sällik
Oscar Strausi operett 3 vaatuses
09.09.1926
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
„Tütarlaps kuldsest läänest“
José Cura (Argentina)
Giacomo Puccini ooper
21.09.2018
José Cura (Argentina)
José Cura (Argentina), Jüri Alperten, Vello Pähn
José Cura
José Cura, Silvia Collazuol (Itaalia)
Silvia Collazuol
José Cura
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Sipsik ja vana aja asjad"
Kati Kivitar
Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel
16.11.2016
Helikujundus: Raido Linkmann (NO99)
–
Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso
–
–
Malle Valli
–
–
–
Pühajärv
Eino Uuli
Gustav Ernesaksa ooper 3 vaatuses, 6 pildis
19.07.1946
Gustav Ernesaks (dirigent)
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Natalie Mei ja Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
Helmi Tohvelman
–
–
"Silva"
Neeme Kuningas
Imre Kálmáni operett 3 vaatuses
09.09.1995
Erki Pehk
–
Kustav-Agu Püüman
–
–
–
Liikumisjuht George Gessler (Ungari), balleti repetiitorid: Berta Krumm, Tatjana Kilgas [Järvi]
–
–
"Hallo, Dolly!"
Ingo Normet
Muusikal 2 vaatuses
10.03.1996
Erki Pehk
Elmo Tiisvald
Mare Raidma
–
–
Maldar-Mikk Kuusk
Laine Mägi
–
Tõnu Tepandi (Vandergelder), Tõnno Linnas (Barnaby), Angelina Semjonova (Irene Molloy), Liisa Aibel (Minnie)
"Giselle"
Tiit Härm
Adolphe Adami ballet 2 vaatuses
31.01.2002
Erki Pehk
Endel Nõgene
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Molly Smolen (USA)
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Maskiball"
Hendrik Krumm
Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses
21.12.1985
Eri Klas, Peeter Lilje
Jüri Alperten
Riina Vanhanen
–
–
–
Liikumisjuht: Mait Agu
–
Karlis Zarinś (Gustav), Solveig Raja (Amelia), Elga Brahmane (Oscar), Vladimir Okuns (René), Anna Šnukute (Ulrika), Irina Arhipova (Ulrika), Marianne Häggander (Amelia), Christina Angelakova (Ulrika), Karlis Žarins (Gustav), Anatoli Glavin (Gustav)
"Don Giovanni" ehk "Karistatud patune"
Neeme Kuningas
Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 2 vaatuses
03.06.1999
Eri Klas
Jüri Alperten, Olari Elts, Aivo Välja
–
Anna Kontek (Soome)
Anna Kontek (Soome)
Esko Suhonen (Soome)
–
–
Aleksandrs Antonenko (don Ottavia), Irena Zelenkauskaite (donna Elvira), Taimo Toomast (don Giovanni), Kristjan Mõisnik (Leporello), Mihhail Kolelišvili (Leporello), Laimonas Pautienius (don Giovanni), Asta Krikšciunaite (donna Elvira)
"Luikede järv"
Svetlana Ivanova
Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses
18.09.1967
Eri Klas
Vallo Järvi, Kirill Raudsepp
Eldor Renter, Soomes Seppo Nurmimaa kujundus
–
–
–
–
–
Liliana Cosi (Odette / Ottilie), Valentina Ganibalova (Odette / Ottilie), Anatoli Nisnevitš (Prints Ziegfried), Gabriela Komleva (Odette / Ottilie), Sergei Vikulov (Prints Ziegfried)