Olga Oboljaninova-Krümmer, rätsepaäri M. Andreesen
–
–
–
–
"No, no, Nanette"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Vincent Youmansi operett 3 vaatuses
16.05.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer, moeateljee "Bato", M. Andreeseni rätsepaäri
–
–
–
–
"Teresina"
Alfred Sällik
Oscar Strausi operett 3 vaatuses
09.09.1926
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Csikósparuness"
Alfred Sällik
Georg Jarno operett 3 vaatuses
11.10.1927
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
–
–
–
–
–
"Maskiball"
Arnold Vismann [Aarne Viisimaa]
Giuseppe Verdi ooper kolmes vaatuses
25.10.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Paganini"
Hanno Kompus
Franz Lehári operett 3 vaatuses
16.12.1926
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Trubaduur"
Hanno Kompus
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
15.02.1927
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Otello"
Hanno Kompus
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
28.11.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Manon"
Hanno Kompus
Jules Massenet' ooper 5 pildis
22.03.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Windsori lõbusad naised"
Hanno Kompus
Otto Nicolai koomiline ooper 3 vaatuses 7 pildis
18.03.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Tannhäuser ehk Lauljate võistlus Wartburgis"
Hanno Kompus
Richard Wagneri romantiline ooper kolmes vaatuses
06.09.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei]
–
–
–
–
"Elina surm"
Väinö Sola (Soome)
Oskar Merikanto ooper 4 vaatuses
22.11.1927
Juhan Aavik
–
Albert Vahtram [Vahtramäe]
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
„Tütarlaps kuldsest läänest“
José Cura (Argentina)
Giacomo Puccini ooper
21.09.2018
José Cura (Argentina)
José Cura (Argentina), Jüri Alperten, Vello Pähn
José Cura
José Cura, Silvia Collazuol (Itaalia)
Silvia Collazuol
José Cura
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Sipsik ja vana aja asjad"
Kati Kivitar
Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel
16.11.2016
Helikujundus: Raido Linkmann (NO99)
–
Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso
–
–
Malle Valli
–
–
–
Pühajärv
Eino Uuli
Gustav Ernesaksa ooper 3 vaatuses, 6 pildis
19.07.1946
Gustav Ernesaks (dirigent)
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Natalie Mei ja Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
Helmi Tohvelman
–
–
"Giselle"
Tiit Härm
Adolphe Adami ballet 2 vaatuses
31.01.2002
Erki Pehk
Endel Nõgene
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Molly Smolen (USA)
"Silva"
Neeme Kuningas
Imre Kálmáni operett 3 vaatuses
09.09.1995
Erki Pehk
–
Kustav-Agu Püüman
–
–
–
Liikumisjuht George Gessler (Ungari), balleti repetiitorid: Berta Krumm, Tatjana Kilgas [Järvi]
–
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Hallo, Dolly!"
Ingo Normet
Muusikal 2 vaatuses
10.03.1996
Erki Pehk
Elmo Tiisvald
Mare Raidma
–
–
Maldar-Mikk Kuusk
Laine Mägi
–
Tõnu Tepandi (Vandergelder), Tõnno Linnas (Barnaby), Angelina Semjonova (Irene Molloy), Liisa Aibel (Minnie)
"Maskiball"
Hendrik Krumm
Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses
21.12.1985
Eri Klas, Peeter Lilje
Jüri Alperten
Riina Vanhanen
–
–
–
Liikumisjuht: Mait Agu
–
Karlis Zarinś (Gustav), Solveig Raja (Amelia), Elga Brahmane (Oscar), Vladimir Okuns (René), Anna Šnukute (Ulrika), Irina Arhipova (Ulrika), Marianne Häggander (Amelia), Christina Angelakova (Ulrika), Karlis Žarins (Gustav), Anatoli Glavin (Gustav)
"Luikede järv"
Svetlana Ivanova
Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses
18.09.1967
Eri Klas
Vallo Järvi, Kirill Raudsepp
Eldor Renter, Soomes Seppo Nurmimaa kujundus
–
–
–
–
–
Liliana Cosi (Odette / Ottilie), Valentina Ganibalova (Odette / Ottilie), Anatoli Nisnevitš (Prints Ziegfried), Gabriela Komleva (Odette / Ottilie), Sergei Vikulov (Prints Ziegfried)
"Lucia di Lammermoor"
Arne Mikk
Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses
30.12.1984
Eri Klas
Paul Mägi
Eldor Renter
–
–
–
–
Mait Agu
–
"Lendav hollandlane"
Detlef Rogge (Saksamaa)
Richard Wagneri ooper 3 vaatuses
08.03.1984
Eri Klas
Jüri Alperten
Lutz Kreisel (Saksamaa)
–
–
–
–
Berta Krumm (viirastusstseen)
Jonas Atanavićius (Erik), Taru Valjakka (Senta), Gražina Apanavićiute (Senta)