Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel
04.11.2017
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Niki Turner (Suurbritannia)
–
–
Tim Mitchell (Suurbritannia)
–
–
–
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood"
Uku Uusberg (Eesti Draamateater)
Muusikalavastus
14.12.2017
–
Hirvo Surva
Kaspar Jancis
–
–
Ritšard Bukin
–
Märt Agu
–
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas"
–
MIMi ooper Rahvusooper Estonia ja Kanuti Gildi SAALi koostöös
19.01.2018
–
Kaspar Mänd
–
–
–
–
–
–
–
"Eesti pidu"
Marko Matvere
Kontsertlavastus kahes vaatuses tantsu, sooja söögi ja kange joogiga
15.02.2018
–
Vello Pähn, Jüri Alperten, Lauri Sirp, Kaspar Mänd, Elmo Tiisvald
Kristel Linnutaja
–
–
Rasmus Rembel
Marina Kesler
–
Ain Anger
"Katariina I"
Toomas Edur
Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale
15.03.2018
–
Jüri Alperten, Vello Pähn
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100"
Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib
Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas"
08.11.2018
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Tsaari mõrsja"
Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper)
Nikolai Rimski-Korsakovi ooper
25.01.2019
–
Jüri Alperten, Kaspar Mänd
Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera)
–
–
Ritšard Bukin
Marina Kesler
–
–
"West Side Story"
Georg Malvius (Rootsi)
Leonard Bernsteini muusikal
24.05.2019
–
Lauri Sirp, Jüri Alperten, Kaspar Mänd
Ellen Cairns (Šotimaa)
–
–
Palle Palmé (Rootsi)
Adrienne Åbjörn (Rootsi)
Rein Oja (Eesti Draamateater)
–
"Krahv Luxemburg"
Thomas Mika
Franz Lehari operett
24.01.2020
–
Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost
Thomas Mika
–
–
Steen Bjarke
Hedi Pundonen
–
–
"Anna Karenina"
Marina Kesler
Ballett Dmitri Šostakovitši muusikale
01.09.2020
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Marina Kesler
–
–
"Trubaduur"
Neeme Kuningas
Ooper
03.02.2021
–
Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn
Anna Kontek
–
–
Rasmus Rembel, Neeme Kuningas
–
Hedi Pundonen
Luc Robert, Silja Aalto, Monika-Evelin Liiv, Charlotte-Anne Shipley, Maria Berezovska, Dimitris Paksoglou
Idomeneo
Veiko Tubin
Kontsertlavastus
27.08.2021
–
Risto Joost
Reili Evart
–
–
Ritśard Bukin
Mehis Saaber
–
Juhan Tralla, Elena Brazhnyk
Teatrilaat 2021
–
–
05.09.2021
–
Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
–
–
–
–
–
–
–
Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid
Linnar Looris
Tantsulavastus lastele
07.11.2023
–
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Linnar Looris
–
–
"Pilvede värvid"
Roman Baskin
Rasmus Puuri ooper Jaan Kruusvalli samanimelise näidendi ainetel
22.09.2017
–
Lauri Sirp, Kaspar Mänd
Ervin Õunapuu
–
Anu Lensment
Margus Vaigur (Endla Teater)
–
–
–
"Preili"
Ants Lauter
Komöödia kolmes vaatuses
29.03.1936
–
–
Aleksander Tuurand
–
Arne Mõtus
–
–
–
–
"Jevgeni Onegin"
Paul Mägi
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses
16.04.1966
–
Vallo Järvi
–
–
Dekoratsioonid ja kostüümid: Eldor Renter
–
–
–
Jevgeni Kibkalo (Onegin), Tamara Milaškina (Tatjana), Tamara Sorokina (Tatjana), Aleksei Maslennikov (Lenski), Aleksei Bolšakov (Onegin), Wladyslaw Malczewski (Onegin), Teodora Lucaciu (Tatjana), Radmila Bakoćević (Tatjana)
"Hoffmanni lood"
Paul Mägi
Jacques Offenbachi ooper 3 vaatuses
28.12.1957
–
Priit Nigula
–
Eldor Renter
Eldor Renter
–
–
–
Endel Ani (Hoffmann)
"Tasuleegid"
Paul Mägi
Ooper 3 vaatuses, 6 pildis
22.07.1956
–
Kirill Raudsepp
Eldor Renter
–
Eldor Renter
–
–
–
Endel Ani (Neeme), Lehte Mark (Saima), Evald Tordik (Mehis)
"Romeo ja Julia"
Toomas Edur
Sergei Prokofjevi ballett
29.03.2019
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Vello Pähn
Iir Hermeliin
Iir Hermeliin
Iir Hermeliin
Rasmus Rembel
Toomas Edur
–
–
"Madama Butterfly"
Neeme Kuningas
Giacomo Puccini ooper 3 vaatuses
23.10.1991
–
Peeter Lilje, Vello Pähn, Manlio Benzi (Itaalia)
Jaak Vaus
–
Ivo Nikkolo
–
–
–
Chieko Okabe (Butterfly), Pauletta de Vaughn (Butterfly), Irena Milkevićiute (Butterfly), Marina Meštšerjakova (Butterfly), Katja Trebeleva (Butterfly), Marjatta Airas (Butterfly), Jukka Salminen (Pinkerton), Solveig Raja (Butterfly)