Olga Oboljaninova-Krümmer, moeateljee "Bato", M. Andreeseni rätsepaäri
–
–
–
–
"Näkineid"
Dmitri Arbenin
Aleksandr Dargomõžki ooper 4 vaatuses
26.02.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
–
–
Rahel Olbrei
–
–
"Don Juan" ["Don Giovanni"]
Hanno Kompus
Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 11 pildis
08.01.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
Rahel Olbrei
–
–
"Maskiball"
Arnold Vismann [Aarne Viisimaa]
Giuseppe Verdi ooper kolmes vaatuses
25.10.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Yvette ja ta sõbrad"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Michael Krauszi operett 3 vaatuses
20.09.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
Rahel Olbrei
–
–
"Manon"
Hanno Kompus
Jules Massenet' ooper 5 pildis
22.03.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Adieu Mimi"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Ralph Benatzky operett 3 vaatuses
21.02.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer, rätsepaäri M. Andreesen
–
–
–
–
"Elina surm"
Väinö Sola (Soome)
Oskar Merikanto ooper 4 vaatuses
22.11.1927
Juhan Aavik
–
Albert Vahtram [Vahtramäe]
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Csikósparuness"
Alfred Sällik
Georg Jarno operett 3 vaatuses
11.10.1927
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
–
–
–
–
–
"Tsirkusprintsess"
Alfred Sällik
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
05.04.1927
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand (dekoratsioonid)
–
–
–
Viini koreograafia järgi seadus tantsud Robert Rood
–
–
"Trubaduur"
Hanno Kompus
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
15.02.1927
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Paganini"
Hanno Kompus
Franz Lehári operett 3 vaatuses
16.12.1926
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Teresina"
Alfred Sällik
Oscar Strausi operett 3 vaatuses
09.09.1926
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
„Tütarlaps kuldsest läänest“
José Cura (Argentina)
Giacomo Puccini ooper
21.09.2018
José Cura (Argentina)
José Cura (Argentina), Jüri Alperten, Vello Pähn
José Cura
José Cura, Silvia Collazuol (Itaalia)
Silvia Collazuol
José Cura
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Sipsik ja vana aja asjad"
Kati Kivitar
Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel
16.11.2016
Helikujundus: Raido Linkmann (NO99)
–
Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso
–
–
Malle Valli
–
–
–
Pühajärv
Eino Uuli
Gustav Ernesaksa ooper 3 vaatuses, 6 pildis
19.07.1946
Gustav Ernesaks (dirigent)
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Natalie Mei ja Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
Helmi Tohvelman
–
–
"Giselle"
Tiit Härm
Adolphe Adami ballet 2 vaatuses
31.01.2002
Erki Pehk
Endel Nõgene
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Molly Smolen (USA)
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Hallo, Dolly!"
Ingo Normet
Muusikal 2 vaatuses
10.03.1996
Erki Pehk
Elmo Tiisvald
Mare Raidma
–
–
Maldar-Mikk Kuusk
Laine Mägi
–
Tõnu Tepandi (Vandergelder), Tõnno Linnas (Barnaby), Angelina Semjonova (Irene Molloy), Liisa Aibel (Minnie)
"Silva"
Neeme Kuningas
Imre Kálmáni operett 3 vaatuses
09.09.1995
Erki Pehk
–
Kustav-Agu Püüman
–
–
–
Liikumisjuht George Gessler (Ungari), balleti repetiitorid: Berta Krumm, Tatjana Kilgas [Järvi]
–
–
"Maskiball"
Hendrik Krumm
Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses
21.12.1985
Eri Klas, Peeter Lilje
Jüri Alperten
Riina Vanhanen
–
–
–
Liikumisjuht: Mait Agu
–
Karlis Zarinś (Gustav), Solveig Raja (Amelia), Elga Brahmane (Oscar), Vladimir Okuns (René), Anna Šnukute (Ulrika), Irina Arhipova (Ulrika), Marianne Häggander (Amelia), Christina Angelakova (Ulrika), Karlis Žarins (Gustav), Anatoli Glavin (Gustav)
"Don Giovanni" ehk "Karistatud patune"
Neeme Kuningas
Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 2 vaatuses
03.06.1999
Eri Klas
Jüri Alperten, Olari Elts, Aivo Välja
–
Anna Kontek (Soome)
Anna Kontek (Soome)
Esko Suhonen (Soome)
–
–
Aleksandrs Antonenko (don Ottavia), Irena Zelenkauskaite (donna Elvira), Taimo Toomast (don Giovanni), Kristjan Mõisnik (Leporello), Mihhail Kolelišvili (Leporello), Laimonas Pautienius (don Giovanni), Asta Krikšciunaite (donna Elvira)
"Lucia di Lammermoor"
Arne Mikk
Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses
30.12.1984
Eri Klas
Paul Mägi
Eldor Renter
–
–
–
–
Mait Agu
–
"Lendav hollandlane"
Detlef Rogge (Saksamaa)
Richard Wagneri ooper 3 vaatuses
08.03.1984
Eri Klas
Jüri Alperten
Lutz Kreisel (Saksamaa)
–
–
–
–
Berta Krumm (viirastusstseen)
Jonas Atanavićius (Erik), Taru Valjakka (Senta), Gražina Apanavićiute (Senta)