Olga Oboljaninova-Krümmer, rätsepaäri M. Andreesen
–
–
–
–
"Tannhäuser ehk Lauljate võistlus Wartburgis"
Hanno Kompus
Richard Wagneri romantiline ooper kolmes vaatuses
06.09.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei]
–
–
–
–
"No, no, Nanette"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Vincent Youmansi operett 3 vaatuses
16.05.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer, moeateljee "Bato", M. Andreeseni rätsepaäri
–
–
–
–
"Don Juan" ["Don Giovanni"]
Hanno Kompus
Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 11 pildis
08.01.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
Rahel Olbrei
–
–
„Tütarlaps kuldsest läänest“
José Cura (Argentina)
Giacomo Puccini ooper
21.09.2018
José Cura (Argentina)
José Cura (Argentina), Jüri Alperten, Vello Pähn
José Cura
José Cura, Silvia Collazuol (Itaalia)
Silvia Collazuol
José Cura
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Sipsik ja vana aja asjad"
Kati Kivitar
Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel
16.11.2016
Helikujundus: Raido Linkmann (NO99)
–
Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso
–
–
Malle Valli
–
–
–
Pühajärv
Eino Uuli
Gustav Ernesaksa ooper 3 vaatuses, 6 pildis
19.07.1946
Gustav Ernesaks (dirigent)
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Natalie Mei ja Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
Helmi Tohvelman
–
–
"Giselle"
Tiit Härm
Adolphe Adami ballet 2 vaatuses
31.01.2002
Erki Pehk
Endel Nõgene
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Molly Smolen (USA)
"Silva"
Neeme Kuningas
Imre Kálmáni operett 3 vaatuses
09.09.1995
Erki Pehk
–
Kustav-Agu Püüman
–
–
–
Liikumisjuht George Gessler (Ungari), balleti repetiitorid: Berta Krumm, Tatjana Kilgas [Järvi]
–
–
"Hallo, Dolly!"
Ingo Normet
Muusikal 2 vaatuses
10.03.1996
Erki Pehk
Elmo Tiisvald
Mare Raidma
–
–
Maldar-Mikk Kuusk
Laine Mägi
–
Tõnu Tepandi (Vandergelder), Tõnno Linnas (Barnaby), Angelina Semjonova (Irene Molloy), Liisa Aibel (Minnie)
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Maskiball"
Hendrik Krumm
Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses
21.12.1985
Eri Klas, Peeter Lilje
Jüri Alperten
Riina Vanhanen
–
–
–
Liikumisjuht: Mait Agu
–
Karlis Zarinś (Gustav), Solveig Raja (Amelia), Elga Brahmane (Oscar), Vladimir Okuns (René), Anna Šnukute (Ulrika), Irina Arhipova (Ulrika), Marianne Häggander (Amelia), Christina Angelakova (Ulrika), Karlis Žarins (Gustav), Anatoli Glavin (Gustav)
"Lucia di Lammermoor"
Arne Mikk
Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses
30.12.1984
Eri Klas
Paul Mägi
Eldor Renter
–
–
–
–
Mait Agu
–
"Luisa Miller"
Arne Mikk
Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses
18.12.1981
Eri Klas
–
Eldor Renter
–
–
–
–
–
–
"Luikede järv"
Svetlana Ivanova
Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses
18.09.1967
Eri Klas
Vallo Järvi, Kirill Raudsepp
Eldor Renter, Soomes Seppo Nurmimaa kujundus
–
–
–
–
–
Liliana Cosi (Odette / Ottilie), Valentina Ganibalova (Odette / Ottilie), Anatoli Nisnevitš (Prints Ziegfried), Gabriela Komleva (Odette / Ottilie), Sergei Vikulov (Prints Ziegfried)