Sündmus
5
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
2
Muusikajuht
Dirigent
7
Kunstnik
1
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
3
Valguskunstnik
4
Koreograaf
6
Liikumisjuht
Külalissolistid
"Pilvede värvid" Roman Baskin Rasmus Puuri ooper Jaan Kruusvalli samanimelise näidendi ainetel 22.09.2017 Lauri Sirp, Kaspar Mänd Ervin Õunapuu Anu Lensment Margus Vaigur (Endla Teater)
"Linnukaupleja" Marko Matvere Carl Zelleri operett 26.05.2017 Lauri Sirp Kristi Leppik Margus Vaigur (Pärnu Endla) Marina Kesler
"Tšaikovski meistriteosed" Viki Psihoyos, Viesturs Jansons Kaks lühiballetti 20.11.2020 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd Karinska, Marja-Liisa Pihlak Mark Stanley, Rasmus Rembel George Balanchine, Mai Murdmaa
"Puritaanid" Bellini ooperi kontsertettekanne 16.03.2007 Manlio Benzi (Itaalia) Neeme Jõe Mario Zeffiri, Bernarda Bobro
"Wilhelm Tell" Gioacchino Rossini ooper kahe vaheajaga 12.12.2008 Arvo Volmer Neeme Jõe Mario Zeffiri (Arnold Melcthal)
"West Side Story" Georg Malvius (Rootsi) Leonard Bernsteini muusikal 24.05.2019 Lauri Sirp, Jüri Alperten, Kaspar Mänd Ellen Cairns (Šotimaa) Palle Palmé (Rootsi) Adrienne Åbjörn (Rootsi) Rein Oja (Eesti Draamateater)
"Katariina I" Toomas Edur Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale 15.03.2018 Jüri Alperten, Vello Pähn Liina Keevallik Rasmus Rembel
"Anna Karenina" Marina Kesler Ballett Dmitri Šostakovitši muusikale 01.09.2020 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Reili Evart Rasmus Rembel Marina Kesler
"Eesti pidu" Marko Matvere Kontsertlavastus kahes vaatuses tantsu, sooja söögi ja kange joogiga 15.02.2018 Vello Pähn, Jüri Alperten, Lauri Sirp, Kaspar Mänd, Elmo Tiisvald Kristel Linnutaja Rasmus Rembel Marina Kesler Ain Anger
"Trubaduur" Neeme Kuningas Ooper 03.02.2021 Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn Anna Kontek Rasmus Rembel, Neeme Kuningas Hedi Pundonen Luc Robert, Silja Aalto, Monika-Evelin Liiv, Charlotte-Anne Shipley, Maria Berezovska, Dimitris Paksoglou
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood" Uku Uusberg (Eesti Draamateater) Muusikalavastus 14.12.2017 Hirvo Surva Kaspar Jancis Ritšard Bukin Märt Agu
"Tsaari mõrsja" Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper) Nikolai Rimski-Korsakovi ooper 25.01.2019 Jüri Alperten, Kaspar Mänd Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera) Ritšard Bukin Marina Kesler
Idomeneo Veiko Tubin Kontsertlavastus 27.08.2021 Risto Joost Reili Evart Ritśard Bukin Mehis Saaber Juhan Tralla, Elena Brazhnyk
"Krahv Luxemburg" Thomas Mika Franz Lehari operett 24.01.2020 Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost Thomas Mika Steen Bjarke Hedi Pundonen
"Tramm nimega Iha" Nancy Meckler (Ameerika Ühendriigid/Suurbritannia) Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel 04.11.2017 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Niki Turner (Suurbritannia) Tim Mitchell (Suurbritannia)