Sündmus
7
Lavastaja
Žanr
9
Aeg/Esietendus
2
Muusikajuht
5
Dirigent
4
Kunstnik
1
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
3
Valguskunstnik
6
Koreograaf
10
Liikumisjuht
8
Külalissolistid
Estoonlastelt saarlastele Festival 12.10.2014
Snegurotška Nikolai Rimski-Korsakovi ooperi kontsertettekanne 19.11.2014
Rahvusooperi naistepäevakontsert 08.03.2015
Eesti teatri aastaauhindade gala 2015 27.03.2015
SEB publikupreemiate üleandmine 29.03.2015
Harjumaa teatripreemia 2015 01.04.2015
Suur Tšaikovski Festival 15.04.2015
Rahvusvahelise tantsupäeva balletigala 03.05.2015
Tallinna Balletikooli gala ballett 31.05.2015
Vana Tallinn Gala Galakontsert 29.08.2015
Teatrilaat 2015 04.09.2015
Arabella Richard Straussi ooperi kontsertettekanne 18.11.2015
Ooperi- ja balletifestival "Narva täis muusikat" Festival 09.10.2016
"Mare ja ta poeg" Tauno Pülkkäneni ooperi kontsertesitus 10.09.2004 Kirsi Tiihonen Imant (Mare), Raimo Sirkiä (Imant), Juho Uusitalo (Goswin von Herike), Esa Ruuttunen (Mango), Juha Riihimäki (Leigar), Kai Valtonen (Lossivaht)
Talupoja au Pietro Mascagni ooperi kontsertettekanne 22.05.2004 Marta Moretto (Santuzza), Kaludi Kaludov (Turiddo), Iris Oja (Lucia), Vitali Bilõi (Alfio)
Poliuto Gaetano Donizetti ooper 11.12.2009 Otoniel Gonzaga (Poliuto), Marina Saguts (Paolina)
"Tsaari mõrsja" Nikolai Rimski-Korsakovi neljavaatuseline ooper 10.02.2011 Roman Polisadov (Vassili Sobakin), Marina Šagutš (Marfa), Eltšin Azizov (Grigori Grjaznoi), Mihhail Gubski (Ivan Lõkov), Angelina Švatška (Ljubaša)
"Nukuke" Alfred Sällik Edmond Audrani operett 3 vaatuses 21.09.1920 Eugenia Litvinova
"Unenägu kujuraiuja töökojas" Ballett-pantomiim 10.04.1914 Nina Smirnova
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur
"President 1939" Katri Aaslav-Tepandi Dokumentaaldraama 16.02.2008 Krista Tool Andres Pajumäe Tõnu Tepandi (President Konstantin Päts), Eero Spriit (Johan Laidoner), Jüri Aarma (Kaarel Eenpalu), Katrin Saukas (Ülekuulaja)
Isand Tuutu ja salajane teatripööning Kati Kivitar Muusikaline lastelavastus 02.11.2021 Kati Kivitar Kati Kivitar Anton Kulagin Kati Kivitar Rauno Kaibiainen (Improteater Impeerium), Merilin Kirbits (Improteater Impeerium)
"Roosikavaler" Richard Straussi ooperi kontsertettekanne 07.11.2012 Vello Pähn Anton Kulagin Johanni van Oostrum (Vürstinna Marie), Michaela Selinger (Octavian), Manfred Hemm (Parun Ochs von Lerchenau), Valentina Farcas (Sophie)
"Parsifal" Nicola Raab (Saksamaa) Richard Wagneri lavamüsteerium kolmes vaatuses 25.08.2011 Robert Innes Hopkins (Suurbritannia) David Cunningham (Šotimaa) Richard Decker (Parsifal), Roman Sadnik (Parsifal), Manfred Hemm (Gurnemanz), Richard Wiegold (Gurnemanz), Magdalena Anna Hofmann (Kundry), Irmgard Vilsmaier (Kundry), Eike Wilm Schulte (Amfortas), Martin Winkler (Klingsor), Koit Soasepp (Titurel)
"Giselle" Mary Skeaping Adolphe Adami ballett 2 vaatuses 07.04.2017 Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa) David Richardson (Inglismaa)