Sündmus
6
Lavastaja
Žanr
8
Aeg/Esietendus
2
Muusikajuht
Dirigent
4
Kunstnik
1
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
3
Valguskunstnik
5
Koreograaf
9
Liikumisjuht
7
Külalissolistid
Teatrilaat 2015 04.09.2015
Arabella Richard Straussi ooperi kontsertettekanne 18.11.2015
Ooperi- ja balletifestival "Narva täis muusikat" Festival 09.10.2016
Rahvusooper Estonia Moskvas Helikon-Operas Külalisesinemised 14.10.2016 Vello Pähn
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas" MIMi ooper Rahvusooper Estonia ja Kanuti Gildi SAALi koostöös 19.01.2018 Kaspar Mänd
Teatrilaat 2021 05.09.2021 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
"Tannhäuser" Richard Wagneri ooper 3 vaatuses 19.09.2003 Carlos Spierer (Saksamaa) Heikki Siukola (Tannhäuser), Markus Eiche (Wolfram), Juha Lehmus (Walther), Kirsi Tiihonen (Elisabeth)
La clemenza di Tito [Tituse halastus] Wolfgang Amadeus Mozarti opera seria 2 vaatuses 18.02.2006 Arvo Volmer Herbert Lippert (Austria), Christina Lamberti (USA), Kristine Gailite (Läti)
"I Capuleti e i Montecchi" Vincenzo Bellini ooperi kontsertettekanne 11.11.2010 Risto Joost Irina Dubrovskaja (Giulietta), Annely Peebo (Romeo)
"Mare ja ta poeg" Tauno Pülkkäneni ooperi kontsertesitus 10.09.2004 Kirsi Tiihonen Imant (Mare), Raimo Sirkiä (Imant), Juho Uusitalo (Goswin von Herike), Esa Ruuttunen (Mango), Juha Riihimäki (Leigar), Kai Valtonen (Lossivaht)
Talupoja au Pietro Mascagni ooperi kontsertettekanne 22.05.2004 Marta Moretto (Santuzza), Kaludi Kaludov (Turiddo), Iris Oja (Lucia), Vitali Bilõi (Alfio)
Poliuto Gaetano Donizetti ooper 11.12.2009 Otoniel Gonzaga (Poliuto), Marina Saguts (Paolina)
Simson ja Delila Camille Saint-Saënsi ooper 3 vaatuses, 5 pildis 29.10.2005 Arvo Volmer Roman Muravitski, Marianna Tarassova, Laimonas Pautenius,
"Tsaari mõrsja" Nikolai Rimski-Korsakovi neljavaatuseline ooper 10.02.2011 Roman Polisadov (Vassili Sobakin), Marina Šagutš (Marfa), Eltšin Azizov (Grigori Grjaznoi), Mihhail Gubski (Ivan Lõkov), Angelina Švatška (Ljubaša)
"Anna Bolena" Donizetti ooperi kontsertettekanne 12.11.2016 Arvo Volmer Tatiana Lisnic, Oksana Volkova, Juhan Tralla
"Pärlipüüdjad" Georges Bizet' ooperi kolmes vaatuses kontsertettekanne 15.04.2010 Arvo Volmer Virginia Wagner (Léila), Ray M. Wade (Nadir)
"Norma" Vincenzo Bellini ooperi kontsertettekanne 11.02.2012 Alberto Hold-Garrido (Hispaania) Virginia Wagner (Norma), Kaludi Kaludow (Pollione)
"Nukuke" Alfred Sällik Edmond Audrani operett 3 vaatuses 21.09.1920 Eugenia Litvinova
"Unenägu kujuraiuja töökojas" Ballett-pantomiim 10.04.1914 Nina Smirnova
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur
"President 1939" Katri Aaslav-Tepandi Dokumentaaldraama 16.02.2008 Krista Tool Andres Pajumäe Tõnu Tepandi (President Konstantin Päts), Eero Spriit (Johan Laidoner), Jüri Aarma (Kaarel Eenpalu), Katrin Saukas (Ülekuulaja)
Isand Tuutu ja salajane teatripööning Kati Kivitar Muusikaline lastelavastus 02.11.2021 Kati Kivitar Kati Kivitar Anton Kulagin Kati Kivitar Rauno Kaibiainen (Improteater Impeerium), Merilin Kirbits (Improteater Impeerium)
"Roosikavaler" Richard Straussi ooperi kontsertettekanne 07.11.2012 Vello Pähn Anton Kulagin Johanni van Oostrum (Vürstinna Marie), Michaela Selinger (Octavian), Manfred Hemm (Parun Ochs von Lerchenau), Valentina Farcas (Sophie)
"Parsifal" Nicola Raab (Saksamaa) Richard Wagneri lavamüsteerium kolmes vaatuses 25.08.2011 Robert Innes Hopkins (Suurbritannia) David Cunningham (Šotimaa) Richard Decker (Parsifal), Roman Sadnik (Parsifal), Manfred Hemm (Gurnemanz), Richard Wiegold (Gurnemanz), Magdalena Anna Hofmann (Kundry), Irmgard Vilsmaier (Kundry), Eike Wilm Schulte (Amfortas), Martin Winkler (Klingsor), Koit Soasepp (Titurel)
"Giselle" Mary Skeaping Adolphe Adami ballett 2 vaatuses 07.04.2017 Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa) David Richardson (Inglismaa)