Sündmus
Lavastaja
Žanr
3
Aeg/Esietendus
2
Muusikajuht
Dirigent
5
Kunstnik
1
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
4
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
Külalissolistid
Cardillac Vilppu Kiljunen Paul Hindemithi ooper 14.05.2015
Tallinna Balletikooli gala ballett 31.05.2015
Vana Tallinn Gala Galakontsert 29.08.2015
Teatrilaat 2015 04.09.2015
Kratt Marina Kesler Eduard Tubina ballett 18.09.2015
Lõbus lesk Paul Pinna Franz Lehári operett 3 vaatuses 29.09.2015 Yrjö Saarnio (Danilo), Dagmar Parmas (Hanna)
Arabella Richard Straussi ooperi kontsertettekanne 18.11.2015
Pajatsid Paul Pinna Ruggiero Leoncavallo ooper-draama 2 vaatuses 10.12.2015 Dagmar Parmas (Nedda), Yrjö Saario (Tonio)
"Traviata" Paul Pinna Giuseppe Verdi ooper 4 pildis 28.01.2016 Dagmar Parmas (Violeta)
Aastapidu Marko Matvere Gustav von Moseri naljamäng 17.02.2016
Pööningtants / Burning Dance Toomas Edur (kunstiline juht) Koreograafilised etüüdid pööningul 08.06.2016 Malle Valli (valgus), Kalev Timuska (heli)
Ooperi- ja balletifestival "Narva täis muusikat" Festival 09.10.2016
Rahvusooper Estonia Moskvas Helikon-Operas Külalisesinemised 14.10.2016 Vello Pähn
"Laul maast" Grant Coyle Kenneth MacMillani lühiballett Gustav Mahleri kantaat-sümfooniale "Das Lied von der Erde" Glen Cortese seades 04.11.2016 Lauri Sirp Nicholas Georgiadis. Kunstniku ideede ja valguse teostaja: Lady Deborah MacMillan Kenneth MacMillan
"Vaikivad monoloogid" Toomas Edur Toomas Eduri lühiballett 04.11.2016 Toomas Edur Malle Valli Toomas Edur
"Anna Bolena" Donizetti ooperi kontsertettekanne 12.11.2016 Arvo Volmer Tatiana Lisnic, Oksana Volkova, Juhan Tralla
"Giselle" Mary Skeaping Adolphe Adami ballett 2 vaatuses 07.04.2017 Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa) David Richardson (Inglismaa)
"Linnukaupleja" Marko Matvere Carl Zelleri operett 26.05.2017 Lauri Sirp Kristi Leppik Margus Vaigur (Pärnu Endla) Marina Kesler
"Pilvede värvid" Roman Baskin Rasmus Puuri ooper Jaan Kruusvalli samanimelise näidendi ainetel 22.09.2017 Lauri Sirp, Kaspar Mänd Ervin Õunapuu Anu Lensment Margus Vaigur (Endla Teater)
"Tramm nimega Iha" Nancy Meckler (Ameerika Ühendriigid/Suurbritannia) Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel 04.11.2017 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Niki Turner (Suurbritannia) Tim Mitchell (Suurbritannia)
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood" Uku Uusberg (Eesti Draamateater) Muusikalavastus 14.12.2017 Hirvo Surva Kaspar Jancis Ritšard Bukin Märt Agu
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas" MIMi ooper Rahvusooper Estonia ja Kanuti Gildi SAALi koostöös 19.01.2018 Kaspar Mänd
"Eesti pidu" Marko Matvere Kontsertlavastus kahes vaatuses tantsu, sooja söögi ja kange joogiga 15.02.2018 Vello Pähn, Jüri Alperten, Lauri Sirp, Kaspar Mänd, Elmo Tiisvald Kristel Linnutaja Rasmus Rembel Marina Kesler Ain Anger
"Katariina I" Toomas Edur Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale 15.03.2018 Jüri Alperten, Vello Pähn Liina Keevallik Rasmus Rembel
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur