Sündmus
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
1
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
Külalissolistid
"Võluflööt" Paul Mägi Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 2 vaatuses 15.02.1964 Neeme Järvi, Vallo Järvi Eldor Renter Senta Ots Marja Eskola (Pamina), Ayhan Baran (Sarastro), Elsa Spoorenberg (Pamina)
"Kiri nõudmiseni" Sulev Nõmmik Ülo Raudmäe muusikaline lugu [muusikal] 3 vaatuses 05.12.1965 Ülo Raudmäe Lembit Roosa Leida Klaus
"Sel ööl" ("Oklahoma") Sulev Nõmmik Muusikalide põimiku 2. osa 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Kollane jakk" Alfred Sällik Franz Lehari operett 3 vaatuses 10.12.1925 Raimund Kull Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
"Irma" Neeme Kuningas Muusikal 2 vaatuses 26.03.1999 Erki Pehk Airi Eras Ivo Nikkolo Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Patseba Saaremaal" Garmen Tabor Eestikeelne draama ja soomekeelne ooper ühel õhtul 13.03.2009 Liina Unt, Aime Unt Leila Säälik, Piret Rauk, Margus Prangel (Draamatrupp)
"West Side Story" Vello Rummo Muusikal 2 vaatuses 30.12.1964 Vallo Järvi Eri Klas Lembit Roosa Peep Seppik (Riff), Uno Vark (Riff), Rudolf Allabert (Löömamees), Kalev Tammin (Rüblik), Tõnu Tamm (Väike John), Peep Seppik (Diisel), Uno Vark (Diisel), Tõnu Mikk (Linalakk), Kalju Komissarov (Tiiger), Milvi Jõe (Velma), Ivi Lepik (Graziella)
"Pähklipureja" Tamara Ramonova (Moskva) Pjotr Tšaikovski ballett 2 vaatuses 31.12.1952 Vallo Järvi Natalie Mei Natalie Mei
"Boris Godunov" ["Boriss Godunov"] Aleksandr Viner Modest Mussorgski rahvalik muusikaline draama [muusikaline rahvadraama] 07.10.1952 Roman Matsov Voldemar Haas Maria Krull
"Lucia di Lammermoor" Arne Mikk Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses 30.12.1984 Eri Klas Paul Mägi Eldor Renter Mait Agu
"Sel ööl" ("Hallo, Dolly!") Sulev Nõmmik Muusikalide põimik 3 osas 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Barbara von Tisenhusen" Arne Mikk Eduard Tubina ooper 3 vaatuses, 9 pildis 22.06.1990 Peeter Lilje, Arvo Volmer Eldor Renter Ahti Männik (Jürgen), Jassi Zahharov (Jürgen)
"Pipi Pikksukk" Sulev Nõmmik Muusikal 3 vaatuses 31.10.1969 Ülo Raudmäe, Avo Ots, Tarmo Leinatamm Agu Püüman
"Giselle" Tiit Härm Adolphe Adami ballet 2 vaatuses 26.09.1991 Jüri Alperten, Endel Nõgene, Norman Illis Reintamm Eldor Renter
"Romeo ja Julia" Tiit Härm Sergei Prokofjevi ballett 3 vaatuses 25.01.1990 Paul Mägi Tõnu Virve
"Maailma loomine" Natalia Kassatkina, Vladimir Vassiljov Andre Petrovi ballett 3 vaatuses 16.10.1976 Vallo Järvi Kustav-Agu Püüman
"Mariza" Valter Luts Imre Kalmani operett 3 vaatuses 29.05.1959 Vallo Järvi
"Kratt" Enn Suve Eduard Tubina ballett 2 vaatuses, 4 pildis 01.12.1966 Kirill Raudsepp Mari-Liis Küla
"Preili" Ants Lauter Komöödia kolmes vaatuses 29.03.1936 Aleksander Tuurand Arne Mõtus
"Neetud talu" Hanno Kompus August Kitzbergi komöödia neljas vaatuses 21.08.1923 Albert Vahtramäe
"Küürselg-sälg" Enn Suve Rodion Štšedrini ballett 3 vaatuses 30.11.1967 Kirill Raudsepp Mari-Liis Küla
"Mariza" Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Imre Kálmáni operett 3 vaatuses 03.10.1935 Verner Nerep Aleksander Tuurand Nat. Mey [Natalie Mei]
"Telefon ehk armastuse kolmnurk" Arne Mikk Gian Carlo Menotti koomiline ooper 1 vaatuses 13.10.1973 Eri Klas Eldor Renter
"Nablotski karjäär" Paul Pinna Pilkenali, komöödia 4 vaatuses 08.10.1908
"Nõidkütt" Neeme Kuningas Carl Maria von Weberi ooper 3 vaatuses 17.04.2003 Jüri Alperten Lauri Sirp, Hendrik Vestmann Hardi Volmer