Sündmus
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
Kunstnik
2
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
1
Valguskunstnik
Koreograaf
3
Liikumisjuht
Külalissolistid
"Sel ööl" ("Oklahoma") Sulev Nõmmik Muusikalide põimiku 2. osa 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Patseba Saaremaal" Garmen Tabor Eestikeelne draama ja soomekeelne ooper ühel õhtul 13.03.2009 Liina Unt, Aime Unt Leila Säälik, Piret Rauk, Margus Prangel (Draamatrupp)
"West Side Story" Vello Rummo Muusikal 2 vaatuses 30.12.1964 Vallo Järvi Eri Klas Lembit Roosa Peep Seppik (Riff), Uno Vark (Riff), Rudolf Allabert (Löömamees), Kalev Tammin (Rüblik), Tõnu Tamm (Väike John), Peep Seppik (Diisel), Uno Vark (Diisel), Tõnu Mikk (Linalakk), Kalju Komissarov (Tiiger), Milvi Jõe (Velma), Ivi Lepik (Graziella)
"Sel ööl" ("Hallo, Dolly!") Sulev Nõmmik Muusikalide põimik 3 osas 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Barbara von Tisenhusen" Arne Mikk Eduard Tubina ooper 3 vaatuses, 9 pildis 22.06.1990 Peeter Lilje, Arvo Volmer Eldor Renter Ahti Männik (Jürgen), Jassi Zahharov (Jürgen)
"Pipi Pikksukk" Sulev Nõmmik Muusikal 3 vaatuses 31.10.1969 Ülo Raudmäe, Avo Ots, Tarmo Leinatamm Agu Püüman
"Giselle" Tiit Härm Adolphe Adami ballet 2 vaatuses 26.09.1991 Jüri Alperten, Endel Nõgene, Norman Illis Reintamm Eldor Renter
"Romeo ja Julia" Tiit Härm Sergei Prokofjevi ballett 3 vaatuses 25.01.1990 Paul Mägi Tõnu Virve
"Maailma loomine" Natalia Kassatkina, Vladimir Vassiljov Andre Petrovi ballett 3 vaatuses 16.10.1976 Vallo Järvi Kustav-Agu Püüman
"Mariza" Valter Luts Imre Kalmani operett 3 vaatuses 29.05.1959 Vallo Järvi
"Kratt" Enn Suve Eduard Tubina ballett 2 vaatuses, 4 pildis 01.12.1966 Kirill Raudsepp Mari-Liis Küla
"Preili" Ants Lauter Komöödia kolmes vaatuses 29.03.1936 Aleksander Tuurand Arne Mõtus
"Neetud talu" Hanno Kompus August Kitzbergi komöödia neljas vaatuses 21.08.1923 Albert Vahtramäe
"Küürselg-sälg" Enn Suve Rodion Štšedrini ballett 3 vaatuses 30.11.1967 Kirill Raudsepp Mari-Liis Küla
"Mariza" Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Imre Kálmáni operett 3 vaatuses 03.10.1935 Verner Nerep Aleksander Tuurand Nat. Mey [Natalie Mei]
"Telefon ehk armastuse kolmnurk" Arne Mikk Gian Carlo Menotti koomiline ooper 1 vaatuses 13.10.1973 Eri Klas Eldor Renter
"Nablotski karjäär" Paul Pinna Pilkenali, komöödia 4 vaatuses 08.10.1908
"Nõidkütt" Neeme Kuningas Carl Maria von Weberi ooper 3 vaatuses 17.04.2003 Jüri Alperten Lauri Sirp, Hendrik Vestmann Hardi Volmer
"Elav surnukeha" ("Elav laip") Paul Pinna Sõnalavastus 21.04.1912
"Libahunt" Karl Jungholz Sõnalavastus 29.12.1915 August Pulst
"Traviata" Arne Mikk Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses 28.02.1974 Neeme Järvi, Peeter Lilje, Eri Klas, Vello Pähn Eldor Renter Virgilijus Noreika (Alfredo)
"Carmen" Udo Väljaots George Bizet´ ooper 4 vaatuses 20.06.1963 Neeme Järvi Eldor Renter Elena Cernei (Carmen), Valentina Reka (Carmen)
"Giselle" Alla Šelest (Leningrad), Rafail Vagabov (Leningrad) Adolphe Adami ballet 2 vaatuses 23.05.1975 Vallo Järvi Kustav-Agu Püüman Astrid Strüwer (Giselle), Jekaterine Maksimova (Giselle), Maris Liepa (Krahv Albert), Manola Acensio (Giselle), Hans Mayster (Albert), Lilla Partay (Giselle), Imre Dosza (Prints Albert), Margherita Parilla (Giselle), Salvatore Capozzi (Prints Albert)
"Mäekaevaja" ["Mäekaevur"] Paul Pinna Carl Zelleri operett 3 vaatuses 13.10.1910 Adalbert Wirkhaus
"Pajatsid" Paul Pinna Ruggiero Leoncavallo ooper-draama 2 vaatuses 10.12.1915 Raimund Kull