Sündmus
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
1
Külalissolistid
"Haljal oksal" Hanno Kompus Sõnalavastus 06.03.1932 Aleksander Tuurand
"Iluduskuninganna" Hanno Kompus Sõnalavastus 18.11.1932 Aleksander Tuurand
"Kiri nõudmiseni" Sulev Nõmmik Ülo Raudmäe muusikaline lugu [muusikal] 3 vaatuses 05.12.1965 Ülo Raudmäe Lembit Roosa Leida Klaus
"Sel ööl" ("Oklahoma") Sulev Nõmmik Muusikalide põimiku 2. osa 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Kollane jakk" Alfred Sällik Franz Lehari operett 3 vaatuses 10.12.1925 Raimund Kull Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
"Pähklipureja" Tamara Ramonova (Moskva) Pjotr Tšaikovski ballett 2 vaatuses 31.12.1952 Vallo Järvi Natalie Mei Natalie Mei
"Boris Godunov" ["Boriss Godunov"] Aleksandr Viner Modest Mussorgski rahvalik muusikaline draama [muusikaline rahvadraama] 07.10.1952 Roman Matsov Voldemar Haas Maria Krull
"Lucia di Lammermoor" Arne Mikk Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses 30.12.1984 Eri Klas Paul Mägi Eldor Renter Mait Agu
"Sel ööl" ("Hallo, Dolly!") Sulev Nõmmik Muusikalide põimik 3 osas 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Pipi Pikksukk" Sulev Nõmmik Muusikal 3 vaatuses 31.10.1969 Ülo Raudmäe, Avo Ots, Tarmo Leinatamm Agu Püüman
"Luikede järv" Tiit Härm Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses 28.11.2002 Arvo Volmer Aivo Välja Eldor Renter Eldor Renter Airi Eras Tiit Härm
"Giselle" Tiit Härm Adolphe Adami ballet 2 vaatuses 26.09.1991 Jüri Alperten, Endel Nõgene, Norman Illis Reintamm Eldor Renter
"Romeo ja Julia" Tiit Härm Sergei Prokofjevi ballett 3 vaatuses 25.01.1990 Paul Mägi Tõnu Virve
"Maailma loomine" Natalia Kassatkina, Vladimir Vassiljov Andre Petrovi ballett 3 vaatuses 16.10.1976 Vallo Järvi Kustav-Agu Püüman
"Mariza" Valter Luts Imre Kalmani operett 3 vaatuses 29.05.1959 Vallo Järvi
"Kratt" Enn Suve Eduard Tubina ballett 2 vaatuses, 4 pildis 01.12.1966 Kirill Raudsepp Mari-Liis Küla
"Preili" Ants Lauter Komöödia kolmes vaatuses 29.03.1936 Aleksander Tuurand Arne Mõtus
"Neetud talu" Hanno Kompus August Kitzbergi komöödia neljas vaatuses 21.08.1923 Albert Vahtramäe
"Küürselg-sälg" Enn Suve Rodion Štšedrini ballett 3 vaatuses 30.11.1967 Kirill Raudsepp Mari-Liis Küla
"Mariza" Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Imre Kálmáni operett 3 vaatuses 03.10.1935 Verner Nerep Aleksander Tuurand Nat. Mey [Natalie Mei]
"Telefon ehk armastuse kolmnurk" Arne Mikk Gian Carlo Menotti koomiline ooper 1 vaatuses 13.10.1973 Eri Klas Eldor Renter
"Nablotski karjäär" Paul Pinna Pilkenali, komöödia 4 vaatuses 08.10.1908
"Nõidkütt" Neeme Kuningas Carl Maria von Weberi ooper 3 vaatuses 17.04.2003 Jüri Alperten Lauri Sirp, Hendrik Vestmann Hardi Volmer
"Elav surnukeha" ("Elav laip") Paul Pinna Sõnalavastus 21.04.1912
"Libahunt" Karl Jungholz Sõnalavastus 29.12.1915 August Pulst