Aastapidu
Marko Matvere
Gustav von Moseri naljamäng
17.02.2016
–
–
–
–
–
–
–
–
–
“Kuldne klassika: Tšaikovski”
–
sümfooniakontsert
20.02.2016
Vello Pähn (dirigent)
–
–
–
–
–
–
–
–
Ooperi- ja balletifestival "Narva täis muusikat"
–
Festival
09.10.2016
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Rahvusooper Estonia Moskvas Helikon-Operas
–
Külalisesinemised
14.10.2016
–
Vello Pähn
–
–
–
–
–
–
–
"Anna Bolena"
–
Donizetti ooperi kontsertettekanne
12.11.2016
–
Arvo Volmer
–
–
–
–
–
–
Tatiana Lisnic, Oksana Volkova, Juhan Tralla
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas"
–
MIMi ooper Rahvusooper Estonia ja Kanuti Gildi SAALi koostöös
19.01.2018
–
Kaspar Mänd
–
–
–
–
–
–
–
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100"
Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib
Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas"
08.11.2018
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Teatrilaat 2021
–
–
05.09.2021
–
Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
–
–
–
–
–
–
–
"Roosikavaler"
–
Richard Straussi ooperi kontsertettekanne
07.11.2012
–
Vello Pähn
–
–
–
Anton Kulagin
–
–
Johanni van Oostrum (Vürstinna Marie), Michaela Selinger (Octavian), Manfred Hemm (Parun Ochs von Lerchenau), Valentina Farcas (Sophie)
"Tuhkatriinu"
Michiel Dijkema (Holland)
Gioacchino Rossini koomiline ooper kahes vaatuses
10.11.2006
Arvo Volmer
–
–
–
Claudia Damm (Saksamaa)
Michiel Dijkema, Bas Berensen
–
–
Teele Jõks (Angelina, Tisbe), Annely Peebo (Angelina), Annaliisa Pillak (Angelina), Kestutis Alcauskis (don Ramiro), Juhan Tralla (don Ramiro), Taavi Tampuu (Dandini), Jouni Kokora (don Magnifico)
"Puritaanid"
–
Bellini ooperi kontsertettekanne
16.03.2007
–
Manlio Benzi (Itaalia)
–
–
–
Neeme Jõe
–
–
Mario Zeffiri, Bernarda Bobro
"Wilhelm Tell"
–
Gioacchino Rossini ooper kahe vaheajaga
12.12.2008
–
Arvo Volmer
–
–
–
Neeme Jõe
–
–
Mario Zeffiri (Arnold Melcthal)
"Roxy ja tema imemeeskond"
Agu Lüüdik
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses, 9 pildis
17.02.1940
Verner Nerep, Tiiu Targama
–
–
–
Silvia Leitu
–
Boris Blinoff [Blinov]
–
–
"Nukuke"
Alfred Sällik
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
21.09.1920
–
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Geisha ehk huvitav juhtumine Jaapani teemajas" ["Geiša"]
Alfred Sällik
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
26.10.1920
August Topman
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Sügisene manöver" ["Sügismanöövrid"]
Paul Pinna
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
17.09.1913
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Mustlaste mängupealik" ["Mustaspriimaš"]
Paul Pinna
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
24.01.1914
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
–
Ballett-pantomiim
10.04.1914
–
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Veenus siidis"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Robert Stolzi operett 3 vaatuses
15.12.1934
Verner Nerep
–
–
–
Nat. Mey [Natalie Mei]
–
Rahel Olbrei
–
Marina Mikk-Murakin (Vürstinna Jadja Milevska-Paoltay), Ritva Aro (Vürstinna), Thure Bahne (Vürstinna)
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"]
Hanno Kompus
Robert Planquette'i operett 3 vaatuses
08.04.1924
Artur Kapp
–
–
–
–
–
Robert Rood
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Juulia" ["Julia"]
Agu Lüüdik
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses
01.10.1938
Raimund Kull, Peeter Paul Lüdig
–
–
–
Lydia Viidas
–
Valli Olbrei-Kuurman [Vally Kuurman]
–
–
"Koreograafiliste etüüdide õhtu"
–
Ballett 2 vaatuses Durand', Raimund Kulli, Beethoveni, Pugni, Noskovsky, Meyer
25.11.1919
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Veera Berting
–
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Halka"
Franciszek Freszel
Stanislaw Moniuszko ooper 4 vaatuses
13.02.1937
Raimund Kull
–
–
Albert Vahtram
Karin Siim-Juse
–
–
–
–