2
Sündmus
1
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
6
Muusikajuht
7
Dirigent
5
Kunstnik
3
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
4
Koreograaf
9
Liikumisjuht
8
Külalissolistid
Tosca Raimundas Banionis (Leedu) Giacomo Puccini ooper kolmes vaatuses 13.05.2005
Othello Ralf Långbacka (Soome) Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses 08.09.2005 Arvo Volmer Gintaras Rinkevićius (Leedu) Lavakujundus ja kostüümid: Ralf Forsström (Soome), valguskuntstnik: Ville Syrjäe (Soome) Hanna Rosendahl, Samuli Roininen (Soome) Badri Maisuradze (Othello), Sergei Nayda (Othello), Sergei Leiferkus (Jago), Oksana Dyka (Desdemona), Jelena Zelenskaja (Desdemona)
"Boheem" Ran Arthur Braun Giacomo Puccini ooper neljas vaatuses 29.10.2010 Arvo Volmer Jüri Alperten, Mihhail Gerts, Risto Joost, Viktor Ploskina (Valgevene), Lauri Sirp Ran Arthur Braun, Ricardo Gallino (Itaalia) Elo Soode Neeme Jõe Liisi Kasenõmm (Mimi),Tatiana Lisnic (Mimi), Adam Diegel (Rodolfo), Giordano Luca (Rodolfo), George Oniani (Rodolfo), Luc Robert (Rodolfo), Gregory Warren (Rodolfo), Taimo Toomast (Benoit), Roman Chervinko (Rodolfo), Gints Sterinovics (Tolliametnik)
"Pilvede värvid" Roman Baskin Rasmus Puuri ooper Jaan Kruusvalli samanimelise näidendi ainetel 22.09.2017 Lauri Sirp, Kaspar Mänd Ervin Õunapuu Anu Lensment Margus Vaigur (Endla Teater)
Coppélia Ronald Hynd Léo Delibes'i ballett kolmes vaatuses 04.03.2010
Bahhtšissarai purskkaev [Bahtšisarai purskkaev] Rostislav Zahharov (kompositsioon), Igor Belski (Estonia lavastuse redaktsioon) Boriss Assafjevi ballett 4 vaatuses 25.01.1955
Kadunud päike Ruut Tarmo August Mälgu näidend 3 vaatuses, 8 pildis 20.11.1943
Sappho Ruut Tarmo F. Grillparzeri kurbmäng 5 vaatuses 10.04.1943
Romeo ja Julia Senta Ots Sergei Prokofjevi ballett 3 vaatuses 22.02.1951
"Romeo ja Julia" Stephen Barlow Charles Gounod' ooper 20.09.2019 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd Yannis Thavoris Yannis Thavoris Yannis Thavoris Matt Haskins Indrek Sammul (Eesti Draamateater) Nico Darmanin, Perrine Madoeuf, Valentin Dytiuk
"Casanova" Sulev Nõmmik Muusikal 2 vaatuses 14.06.1981 Peeter Saul Uno Kärbis
"Kiri nõudmiseni" Sulev Nõmmik Ülo Raudmäe muusikaline lugu [muusikal] 3 vaatuses 05.12.1965 Ülo Raudmäe Lembit Roosa Leida Klaus
"Montmartre'i kannike" Sulev Nõmmik Imre Kàlmàni operett 3 vaatuses 26.11.1983 Vallo Järvi Jüri Alperten Eldor Renter Astra Kreslina (Violetta), Juris Bevalds (Raoul), Mihhail Solovjov (Raoul), Igor Svetlov (Henri), Nikolai Boćkun (Florimond), Albina Kožikova (Ninon), Alfred Ozerov (minister), Vilhelms Ruško (kohtupritsav)
"Nahkhiir" Sulev Nõmmik Johann Straussi operett 3 vaatuses 26.05.1973 Eri Klas Lembit Roosa Ervin Abel (Konn)
"Pipi Pikksukk" Sulev Nõmmik Muusikal 3 vaatuses 31.10.1969 Ülo Raudmäe, Avo Ots, Tarmo Leinatamm Agu Püüman
"Sel ööl" ("Hallo, Dolly!") Sulev Nõmmik Muusikalide põimik 3 osas 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Sel ööl" ("Oklahoma") Sulev Nõmmik Muusikalide põimiku 2. osa 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Luikede järv" Svetlana Ivanova Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses 18.09.1967 Eri Klas Vallo Järvi, Kirill Raudsepp Eldor Renter, Soomes Seppo Nurmimaa kujundus Liliana Cosi (Odette / Ottilie), Valentina Ganibalova (Odette / Ottilie), Anatoli Nisnevitš (Prints Ziegfried), Gabriela Komleva (Odette / Ottilie), Sergei Vikulov (Prints Ziegfried)
Lola Tamara Ramonova Ballett 3 vaatuses 30.04.1952
"Pähklipureja" Tamara Ramonova (Moskva) Pjotr Tšaikovski ballett 2 vaatuses 31.12.1952 Vallo Järvi Natalie Mei Natalie Mei
"Arthur ja Anna" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.08.2013
"Kontsert" Theodor Altermann Sõnalavastus 14.11.1910
"Lollpea" Theodor Altermann Sõnalavastus 27.04.1911
"Meie elu päevad" Theodor Altermann Sõnalavastus 19.09.1914
"Pisuhänd" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.02.1914