Sündmus
Lavastaja
1
Žanr
2
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
3
Kunstnik
Lavakujundus
4
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
Külalissolistid
"Iluduskuninganna" Hanno Kompus Sõnalavastus 18.11.1932 Aleksander Tuurand
"Haljal oksal" Hanno Kompus Sõnalavastus 06.03.1932 Aleksander Tuurand
"Äpardunud pulmaöö" Paul Pinna Sõnalavastus 07.12.1928
"Hurraa - poiss" Paul Pinna Sõnalavastus 04.05.1928
"Sabiini naiste röövimine" Ants Lauter Sõnalavastus 14.05.1922
"Kean" Paul Pinna Sõnalavastus 18.02.1916
"Libahunt" Karl Jungholz Sõnalavastus 29.12.1915 August Pulst
"Meie elu päevad" Theodor Altermann Sõnalavastus 19.09.1914
"Pisuhänd" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.02.1914
"Viis frankfurtlast" Theodor Altermann Sõnalavastus 16.01.1914
"Hästi õmmeldud sabakuub" Karl Jungholz Sõnalavastus 07.11.1913
"Hamlet" Karl Jungholz Sõnalavastus 24.08.1913
"Elav surnukeha" ("Elav laip") Paul Pinna Sõnalavastus 21.04.1912
"Lollpea" Theodor Altermann Sõnalavastus 27.04.1911
"Kontsert" Theodor Altermann Sõnalavastus 14.11.1910
"Othello" Karl Jungholz Sõnalavastus 01.09.1910
"Lootus õnnistuse peale" Paul Pinna Sõnalavastus 09.11.1906
Rooste Ants Lauter Stalini preemia laureaadi A. Jakobson'i näidend 9 pildis 09.11.1947
"Halka" Franciszek Freszel Stanislaw Moniuszko ooper 4 vaatuses 13.02.1937 Raimund Kull Albert Vahtram Karin Siim-Juse
“Kuldne klassika: Tšaikovski” sümfooniakontsert 20.02.2016 Vello Pähn (dirigent)
Karlsson katuselt Ain Mäeots T. Aintsi muusikal 06.11.2015 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Iir Hermeliin
"Mare ja ta poeg" Tauno Pülkkäneni ooperi kontsertesitus 10.09.2004 Kirsi Tiihonen Imant (Mare), Raimo Sirkiä (Imant), Juho Uusitalo (Goswin von Herike), Esa Ruuttunen (Mango), Juha Riihimäki (Leigar), Kai Valtonen (Lossivaht)
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur
Kameeliadaam Tiit Härm Tiit Härmi ballett 2 vaatuses 02.02.2006 Marina Antonova, Guy Albouy
Mina - Napoleon! Neeme Kuningas Tõnis Kaumanni ooper 2 vaatuses 11.02.2005