2
Sündmus
1
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
Külalissolistid
Bahhtšissarai purskkaev [Bahtšisarai purskkaev] Rostislav Zahharov (kompositsioon), Igor Belski (Estonia lavastuse redaktsioon) Boriss Assafjevi ballett 4 vaatuses 25.01.1955
Sappho Ruut Tarmo F. Grillparzeri kurbmäng 5 vaatuses 10.04.1943
Kadunud päike Ruut Tarmo August Mälgu näidend 3 vaatuses, 8 pildis 20.11.1943
Romeo ja Julia Senta Ots Sergei Prokofjevi ballett 3 vaatuses 22.02.1951
"Romeo ja Julia" Stephen Barlow Charles Gounod' ooper 20.09.2019 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd Yannis Thavoris Yannis Thavoris Yannis Thavoris Matt Haskins Indrek Sammul (Eesti Draamateater) Nico Darmanin, Perrine Madoeuf, Valentin Dytiuk
"Sel ööl" ("Oklahoma") Sulev Nõmmik Muusikalide põimiku 2. osa 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Sel ööl" ("Hallo, Dolly!") Sulev Nõmmik Muusikalide põimik 3 osas 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Pipi Pikksukk" Sulev Nõmmik Muusikal 3 vaatuses 31.10.1969 Ülo Raudmäe, Avo Ots, Tarmo Leinatamm Agu Püüman
"Nahkhiir" Sulev Nõmmik Johann Straussi operett 3 vaatuses 26.05.1973 Eri Klas Lembit Roosa Ervin Abel (Konn)
"Montmartre'i kannike" Sulev Nõmmik Imre Kàlmàni operett 3 vaatuses 26.11.1983 Vallo Järvi Jüri Alperten Eldor Renter Astra Kreslina (Violetta), Juris Bevalds (Raoul), Mihhail Solovjov (Raoul), Igor Svetlov (Henri), Nikolai Boćkun (Florimond), Albina Kožikova (Ninon), Alfred Ozerov (minister), Vilhelms Ruško (kohtupritsav)
"Kiri nõudmiseni" Sulev Nõmmik Ülo Raudmäe muusikaline lugu [muusikal] 3 vaatuses 05.12.1965 Ülo Raudmäe Lembit Roosa Leida Klaus
"Casanova" Sulev Nõmmik Muusikal 2 vaatuses 14.06.1981 Peeter Saul Uno Kärbis
"Luikede järv" Svetlana Ivanova Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses 18.09.1967 Eri Klas Vallo Järvi, Kirill Raudsepp Eldor Renter, Soomes Seppo Nurmimaa kujundus Liliana Cosi (Odette / Ottilie), Valentina Ganibalova (Odette / Ottilie), Anatoli Nisnevitš (Prints Ziegfried), Gabriela Komleva (Odette / Ottilie), Sergei Vikulov (Prints Ziegfried)
Lola Tamara Ramonova Ballett 3 vaatuses 30.04.1952
"Pähklipureja" Tamara Ramonova (Moskva) Pjotr Tšaikovski ballett 2 vaatuses 31.12.1952 Vallo Järvi Natalie Mei Natalie Mei
Meie elupäevad Theodor Altermann Leonid Andrejevi näidend 19.09.1913
"Viis frankfurtlast" Theodor Altermann Sõnalavastus 16.01.1914
"Põhja vajunud kell" Theodor Altermann Gerhart Hauptmanni muinasjutu-näitemäng viies pildis 28.11.2013
"Pisuhänd" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.02.1914
"Meie elu päevad" Theodor Altermann Sõnalavastus 19.09.1914
"Lollpea" Theodor Altermann Sõnalavastus 27.04.1911
"Kontsert" Theodor Altermann Sõnalavastus 14.11.1910
"Arthur ja Anna" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.08.2013
Tsirkusprintsess Thomas Mittmann Imre Kálmáni operett 03.01.2015
Teeseldud lihtsameelsus ehk Nutikas tüdruk [La finta semplice] Thomas Wiedenhofer Wolfgang Amadeus Mozarti koomiline ooper 2 vaatuses 27.04.2006