Sündmus
Lavastaja
1
Žanr
Aeg/Esietendus
4
Muusikajuht
2
Dirigent
3
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
Külalissolistid
"Lollpea" Theodor Altermann Sõnalavastus 27.04.1911
"Hamlet" Karl Jungholz Sõnalavastus 24.08.1913
"Kontsert" Theodor Altermann Sõnalavastus 14.11.1910
"Meie elu päevad" Theodor Altermann Sõnalavastus 19.09.1914
"Othello" Karl Jungholz Sõnalavastus 01.09.1910
"Viis frankfurtlast" Theodor Altermann Sõnalavastus 16.01.1914
"Pisuhänd" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.02.1914
"Elav surnukeha" ("Elav laip") Paul Pinna Sõnalavastus 21.04.1912
"Sabiini naiste röövimine" Ants Lauter Sõnalavastus 14.05.1922
"Kean" Paul Pinna Sõnalavastus 18.02.1916
"Äpardunud pulmaöö" Paul Pinna Sõnalavastus 07.12.1928
"Hurraa - poiss" Paul Pinna Sõnalavastus 04.05.1928
"Haljal oksal" Hanno Kompus Sõnalavastus 06.03.1932 Aleksander Tuurand
"Iluduskuninganna" Hanno Kompus Sõnalavastus 18.11.1932 Aleksander Tuurand
"Puhastustuli" Hanno Kompus Sõnalavastus 05.01.1933 Aleksander Tuurand
"Libahunt" Karl Jungholz Sõnalavastus 29.12.1915 August Pulst
"Andres ja Pearu" Ants Lauter Sõnalavastus 18.02.1938 Voldemar Haas
Rooste Ants Lauter Stalini preemia laureaadi A. Jakobson'i näidend 9 pildis 09.11.1947
"Halka" Franciszek Freszel Stanislaw Moniuszko ooper 4 vaatuses 13.02.1937 Raimund Kull Albert Vahtram Karin Siim-Juse
“Kuldne klassika: Tšaikovski” sümfooniakontsert 20.02.2016 Vello Pähn (dirigent)
Karlsson katuselt Ain Mäeots T. Aintsi muusikal 06.11.2015 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Iir Hermeliin
"Mare ja ta poeg" Tauno Pülkkäneni ooperi kontsertesitus 10.09.2004 Kirsi Tiihonen Imant (Mare), Raimo Sirkiä (Imant), Juho Uusitalo (Goswin von Herike), Esa Ruuttunen (Mango), Juha Riihimäki (Leigar), Kai Valtonen (Lossivaht)
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur
Kameeliadaam Tiit Härm Tiit Härmi ballett 2 vaatuses 02.02.2006 Marina Antonova, Guy Albouy
Mina - Napoleon! Neeme Kuningas Tõnis Kaumanni ooper 2 vaatuses 11.02.2005